Kadirler Konağı
HİZMETLERİMİZ
Yöresel Kahvaltı
Yöresel Kahvaltı Konağımızda yöresel kahvaltılarımız bulunmaktadır. Bir Osmanlı yapısı olan Kadirler Konağı yöresel yemekleri içeren kahvaltı bölümü ile müşterilerine unutulmaz imkânlar sunmaktadır.
 
tümü »
 
Yöresel Akşam Yemeği
Yöresel Akşam Yemeği Yöresel yemekleri olan konağımız kahvaltılarda, akşam yemeklerinde özel lezzetleri müşterilerine sunmaktadır.
 
tümü »
 
 
Taraklı Evleri
Taraklı Evleri Taraklı evleri en az Safranbolu evleri kadar ayakta kalabilmiştir. Üstelik Taraklı konakları Safranbolu’dan farklı olarak yemyeşil bir doğanın içinde yer almaktadır.
 
tümü »
 
Yunus Paşa Camii
Yunus Paşa Camii Yavuz Sultan Selim’in Mısır Seferi sırasında Vezir-i Azamı Yunus Paşa tarafından 1517 yılında yaptırılan Yunus Paşa Camii, kubbesi kurşun kaplı olduğundan, halk arasında “Kurşunlu Camii” diye anılır.
 
tümü »
 
 
Taraklı Tarihi Han
Taraklı Tarihi Han Taraklı, Bağdat Yolu üzerinde olduğundan kervanların Taraklı’da konakladığı ve yılların hiçbir zaman eskitemediği tarihi han yerli ve yabancı turistlere ben buradayım gelin misafirim olun...
 
tümü »
 
Taraklı Tarihi Hamam
Taraklı Tarihi Hamam Hamam, ilçe merkezinde, Yunus Paşa Cami’ne yakın bir yerdedir. Hamamın ilk yapıldığı yıllarda, hamamdan çıkan buhar, yakınındaki Yunus Paşa Camii’ni merkezi sistemle alttan ısıtılmasında kullanılmıştır.
 
tümü »
 
 
Taraklı Hisarı
Taraklı Hisarı İlçenin savunulmasında stratejik öneme sahip olan “Hisar Tepesi “ tarihi kalıntılar olan su sarnıçları ile ilçenin kalesi görünümündedir.
 
tümü »
 
Taraklı Su Değirmeni
Taraklı Su Değirmeni Akarsuların başında kurulmuş, su enerjisini dönel hareket enerjisine çeviren çark sisteminden güç alarak dönerek öğütmeye yarayan; halk dilinde “kara değirmen” olarak anılan...
 
tümü »
 
 
Taraklı'da Osmanlı Tarzı Konak
Taraklı'da Osmanlı Tarzı Konak Konağımız 1890'lı yıllarda yapılmış bir, Osmanlı yapısıdır. Aslına tamamen bağlı kalınarak restore edilmiştir.
 
tümü »
 
Yemek Organizasyonu
Yemek Organizasyonu Müşterilerimizin isteği üzerinde konağımızda saz eşliğinde çiğköfte ziyafeti düzenlenmektedir.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB